forum.kbm.pl

Forum dyskusyjne Krajowej Bazy Medycznej

Krwotoki z nosa

Tutaj znajdziesz informacje i porady związane z chorobami. Możesz także podzielić się swoimi przeżyciami i uzyskać wsparcie.

Krwotoki z nosa

Postprzez Krucha » 18 lut 2013, o 00:31

Moze ktos z was miał podobny problem...gdzies na poczatku zimy nagle zaczely mnie meczyc krwotoki z nosa...:/ Przynajmniej 2-3 razy w tyg zdarza mi się, ze od razu po przebudzeniu fontanna... :| rzadziej w ciagu dnia, jak juz to zazwyczaj pod koniec dnia w pracy. O co moze chodzic? Zaczynam sie już trochę niepokoić...
Krucha

Re: Krwotoki z nosa

Postprzez selena » 11 mar 2013, o 00:01

Może masz coś z ciśnieniem? Zmierz sobie koniecznie! Jeśli jest zbyt wysokie to może być przyczyna Twojego problemu
selena

Postprzez Kosmetyczka » 11 mar 2013, o 00:03

A mi się coś wydaje, że to może być po prostu suche powietrze...w domu mamy włączone ogrzewanie, powietrze jest potwornie suche. W biurach - klimatyzacja, zero wilgotności. Zorganizuj sobie koniecznie nawilżacz powietrza i wspomagaj śluzówkę wodą morską w sprayu albo preparatem żelowym do nosa. Przed spaniem przewietrz dobrze sypialnię i włącz nawilżacz. Powinno pomóc ;)
Kosmetyczka

Postprzez bella » 11 mar 2013, o 00:06

możesz spróbować wzmocnić naczynka suplementami z witaminą c i rutyną - pomogą je uszczelnić i może dzięki temu problem zniknie ;)
bella

Postprzez Sonia » 11 mar 2013, o 00:09

Brrr...pamiętam, że jak byłam mała non stop miałam te krwotoki. Z tym, że jak już u mnie fontanna trysnęła to w połowie przypadków lądowałam na pogotowiu i mi przypalali naczynka :? może wybierz się do laryngologa, powinien ocenić jak się sprawy mają
Sonia

Postprzez rusinka » 30 mar 2013, o 10:51

A ja zrobiłabym badania krwii tak profilaktycznie.
rusinka

Powrót do Dolegliwości i schorzenia